firsatsevdasi.com - İndirimin Tek Adresi

Sepetim (0)

Kadınlar için her aksesuarı değerlidir. Şık bir cüzdan modeli bile çoğu bayan için hem aksesuar hem de moda takibi için önemlidir. Yeni modellerin, yeni tasarımların ve fikirlerin yer aldığı bayan cüzdan modelleri 2014 koleksiyonları seçkin markaların ürünlerini yansıtıyor. Bu yıl siz de kendinize farklı ve ilginç bir bayan cüzdan modeli arıyorsanız tasarımları dikkatli inceleyin.

Bayan cüzdan modellerinde deri tasarımlar tercih edilen ilk modeller arasında yer alıyor. Özellikle marka konusunda dikkatli seçim yapan bayanlar için bayan cüzdan modellerindeki deri tasarımlar dikkat çekici olabiliyor. Suni deri kullanılan pek çok cüzdan modeli bayanların sevdiği modeller içermesinin yanı sıra kullanım açısından rahatlık sağlar. Bu nedenle eğer bayan cüzdan modellerini inceliyorsanız suni deri olmalarına dikkat edebilirsiniz. Farklı renklerin yer aldığı pek çok tasarımı, kıyafetlerinize, çantalarınıza ya da ayakkabılarınıza uyumlu olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Bayan cüzdan modellerinde klasik kalıplar son zamanlarda daha büyük hatta çanta olabilecek tasarımlarda sunuluyor. Buna verilebilecek en güzel örnekse portföyler olabilir. Bayan cüzdan modelleri içinde de görebileceğiniz kare ya da dikdörtgen kesimli modeller sizin için hem çanta hem de cüzdan görevi görecektir.

Bayan cüzdan modellerinde kışa özel tasarımlar da var. Süet ve suni kürk kullanılan modeller bu anlamdaki en şık tasarımlar. Puantiyeli desenler ya da şık bir kürk kaplama bayan cüzdanlarında kullanılabiliyor. Elbette biraz daha sade modeller seçmenizde yarar var. Kaplama kumaşının zaten gösterişli olması bu tarz bayan cüzdan tasarımlarını gösterişli hale getiriyor. Sizin biraz daha abartılı modeller seçmeniz rüküş kaçabilir. Bayan cüzdan modellerinde gündelik ya da abiye olarak seçim yapabiliyorsunuz. Eğer hem dayanıklı hem de kaliteli olsun isterseniz tasarlanan markalı bayan cüzdan modellerine bakmanızda yarar var. Ancak biraz daha abiye ya da şık bir tasarım olsun derseniz portföyler, süet kaplamalı modeller ya da abiyenize uyacak şık bir tasarım seçmeniz gerekiyor. Bayan cüzdan modelleri de şık bir aksesuar olabilir. Bu nedenle kombinlerinize ve uyumuna dikkat ederek seçim yapmayı unutmayın!

Not bırakın, biz sizi arayalım. Firsatsevdasi.com dan muhteşem bir hizmet daha...
Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!