firsatsevdasi.com - İndirimin Tek Adresi

Sepetim (0)

Kadınlar için çantaları aksesuardan çok daha fazlası. İçine sadece yanında bulunması elzem eşyalarını koyanlar da var; tüm kötü senaryolara karşı aklına gelen her şeyi içine atan da. Kadınlara aradıkları her şeyi sunan firsatsevdasi.com´da ise abiye çantalardan, gece çantasından, portföy çantalara, sırt çantasından postacı çantasına kadar yüzlerce bayan çanta modeli var.

Valentino, Moschino, MichaelKors, Matmazel, Matraş, Zoopa, Marjin, Eastpak, Jansport, Kipling, Berramore, US Polo Assn ve Joop gibi markaların ve kendi üretimimiz markaların sunulduğu firsatsevdasi.com’da kadın çanta fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. Bunların yanı sıra Cengiz Pakel, Kriste Bell, David Jones, Annie Hall, Matthew Cox, Hello Kitty, Marc Chantal, Malloni, Togan, Duygu Ergör, ve Roberto Cavalli gibi markalar da 2013-2014 çanta modası hakkında ipuçları veriyor.

2013-2014 sonbahar / kış bayan çanta trendlerinde küçük çantaların yoğunlukta olduğu dikkat çekiyor. Hem parıltılı hem açık renk çantalara yer veren sezonda ´aksesuarın aksesuarı´ diyebileceğimiz detaylar göze çarpıyor. Bu detaylardan kadınlara asi bir görünüm katan ‘zincir’, yıl içinde karşımıza sık sık çıkacak gibi görünüyor. Kürk ve egzotik dokunuşlar da bayan çantaları üzerinde sıkça göreceğimiz diğer aksesuarlar. Bella Mondini Lüx, Berramore, Rosa, Matraş, Kriste Bell, Marjin, Zoopa, David Jones, Jordi, Bestini, Marc Chantal, Hadaki, Frapan, Baggu, CS, WR, Taymir, Sellini, Gavello gibi markaların sezon modellerine de göz atmakta fayda var.

Geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan siyah kalıp el çantalarını bu yıl da göreceğiz. Yıllarca kullanabileceğiniz, deriden yapılmış el çantası modellerinin en güzel örnekleri için firsatsevdasi.com´da bulunan Matraş, Elle, Kemal Tanca marka ürünlere bakabilirsiniz. Yine moda olan klipsi, eski tip gri çantalar içinse Belle Mondini, Jordi, Taymir, Gavello, Sellini ve Jacquline marka modellere bakmanızı tavsiye ederiz. Tokalarıyla dikkat çeken kutu çantalar ve asimetrik formlarda tasarlanan zarf çantalar da bu yılın tercih edilecek modelleri arasında.

Dış görünüşlerinde cesur olan kadınlar için tasarlanan sıra dışı çantalar, farklı materyal ve modellerle bu yıl yine karşımıza çıkacak. Ahşap, kuş tüyü, yün, kaşe gibi alışılmadık materyaller kullanılan çantalar, özellikle onları taşıma konusunda kendine güvenen kadınların tercihi olurken tarzı ve beğenisi ne olursa olsun, tüm kadınlar aradıkları çantayı firsatsevdasi.com’da kolaylıkla bulabilecek.

Not bırakın, biz sizi arayalım. Firsatsevdasi.com dan muhteşem bir hizmet daha...
Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!