firsatsevdasi.com - İndirimin Tek Adresi

Sepetim (0)


Kategoriler

Sipariş Öncesi

 

Mağazanız var mı? Telefon üzerinden sipariş veriliyor mu?

Sadece web sitemiz üzerinden sipariş alınmaktadır. Mağazamız yoktur.

Hediye çekimi nasıl kullanırım?

Hediye çeklerinizi, sipariş sayfasında, ekranın sağ tarafında, Sipariş Detaylarının altında yer alan "Hediye Çeki" kısmına 7 haneli kodu girerek kullanabilirsiniz. Hediye Çeki kodunu girdikten sonra Kullan botununu tıkladığınızda sistem uyarı verecektir. Her siparişte sadece bir adet hediye çeki kullanabilirsiniz.

Sipariş Sonrası

 

İnternet üzerinden satın alınan ürünün iade prosedürü nedir?

Aldığınız ürünün ayıplı olması durumunda 0544 776 97 28 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak iade işleminizi başlatabilirsiniz. 

Ödeme

 

Kredi kartı numaram gibi özel bilgilerimi nasıl koruyorsunuz?

a. Kredi kartı numaram gibi özel bilgilerimi nasıl koruyorsunuz?
"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkân veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi...) arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.

SSL, standart bir algoritmadır. Milyonlarca web sitesinde güvenli veri iletişimi için kullanılmaktadır.

SSL fonksiyonun çalışabilmesi için sunucu tarafında bir anahtar ve istemci tarafında çalışacak bir sertifikaya ihtiyaç duyulmaktadır.

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir teknolojidir.

SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifikaların sağladığı teknik kazanım aynıdır.

Sitemizde satışa sunduğumuz ürünlere ait SSL koruması popüler tüm tarayıcıları desteklemektedir.

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, bit şifreleme kullanılmaktadır. 256 bit şifrelemede 4256 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.

Hangi kredi kartlarını kabul ediyorsunuz?

Tüm Visa ve MasterCard´lar ile anlaşmamız vardır.

Yurtdışı kredi kartımı kullanabilir miyim?

Yurtdışından temin edilen kredi kartları ile Türkiye içi veya yurt dışı işlem izni varsa ödeme yapılabilir.

3D veya sanal Kart ile sipariş verilebilir mi?

3D veya sanal kartınızla sipariş verebilirsiniz.

Hangi kredi kartlarıyla 3D secure sipariş verilir?

Destekleyen tüm internet bankacılık şubeleri ile sipariş verebilirsiniz.

Banka (debit) kartları ile ödeme yapabilir mi?

Debit kartlar ile ödeme yapılamamaktadır.

Kredi kartında biriken para puanlarla ödeme yapabilir mi?

Para puanlarla işlem yapılmamaktadır.

Havale ile ödeme yapılabilir mi?

Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme yapılabilir mi?

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine hızlı bir şekilde kapıda ödeme seçeneğimizi devreye soktuk. Ürün teslimi anında nakit ödeme yapabilirsiniz.

Taksitli satış yapıyor musunuz?

Taksitli ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kredi kartımla alışveriş yapmama rağmen siparişimin onay beklemesinin sebebi nedir?

Kredi kart güvenliği nedeniyle, 3D ve sanal kart ile yapılan ödemelerin dışındaki siparişlerde bankadan onay istenmektedir. Bankanız tarafından verilen onay ardından siparişinizin onaylandığını veya red edildiğini ekstrenizden görebilirsiniz. Red olan siparişleriniz için tarafımızca aranılıp bilgilendirilirsiniz.

Sevkiyat ve Teslimat

 

Kargo ücreti alınıyor mu? Ne kadar ödeyeceğim?

Kargo ücreti alınmaktadır. Kredi Kartı ile ödemelerde 5,00 TL, Kapıda ödemelerde ise kargo ücreti 9 TL´dir. Kargo ücreti kapıda kargo görevlisine yapılacaktır.

Siparişimi hangi kargo firmasından teslim alacağım?

Surat Kargo tarafından teslim edilecektir.

Yurtdışına veya kıbrıs´a sipariş gönderiliyor mu?

Yalnızca Türkiye´deki adreslere sipariş gönderimi yapılmaktadır.

Siparişler farklı kişiler tarafından teslim alınabilir mi?

Teslim alacak kişinin adreste bulunmaması durumunda birinci derece akrabalarınıza teslim edilebilir.

Siparişler farklı kişiler tarafından teslim alınabilir mi?

Siparişler onaylandıktan sonra, aynı gün içerisinde hazırlanarak kargoya sevk edilir. Siparişiniz kargo firmasına iletildikten sonra sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza kargo takip numaranız gönderilecektir. Bu nedenle, bir GSM numarası belirtmenizi tavsiye ederiz.

Kargoya verilen siparişim ne zaman ulaşır?

Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-2 gün, Türkiye genelinde 2-3 gün şeklinde değişmektedir. Kargo tesliminde kargo şirketinin belirtmiş olduğu teslimat şartları geçerlidir.

Siparişim kargoda kaybolursa nasıl bir yol izlemeliyim?

Tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için iletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kargo firması ile yapılacak görüşme neticesinde ürünün kaybolduğu tespit edilir ise; tarafınıza yeni ürün sevk edilecektir. Aynı ürünün stoklarımızda kalmaması durumunda, para iadesi ödeme şekline göre yapılacaktır.

Not bırakın, biz sizi arayalım. Firsatsevdasi.com dan muhteşem bir hizmet daha...
Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!